Локо намали цената на билетите за новата Бесика

3388

Ръководството на Локомотив реши да направи жест към феновете на отбора, като намали цената на билетите за временната трибуна "Бесика".
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели със снимки и видео, модулите на новото съоръжение вече са на Лаута.
На предстоящия двубой с Ботев пропуските ще струват по 3 лева, вместо първоначално обявената цена от 5 лева.




Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!