Локо намали цената на билетите за новата Бесика
Ръководството на Локомотив реши да направи жест към феновете на отбора, като намали цената на билетите за временната трибуна "Бесика".
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели със снимки и видео, модулите на новото съоръжение вече са на Лаута.
На предстоящия двубой с Ботев пропуските ще струват по 3 лева, вместо първоначално обявената цена от 5 лева.