Пак се започна с провокациите!

10254
24

Клуб на привържениците на Ботев Пловдив (КПБП) призова по доста провокативен начин жълто-черните фенове да съберат пари за хореография в градското дерби срещу Локо.

Plovdiv24.bg публикува официалното съобщение на КПБП без редакторска намеса:

Ботевисти, на 20.11 ни предстои мач срещу отбора на малцинствата. Ние започваме да работим по хореографията и визията на сектора, за да ги смачкаме за пореден път. Всичко, което сме подготвили ще струва около 2500 лв. Това е нашият таргет. Очакваме вашата помощ!

Ето и възможните начини да ни подкрепите:
Банкова сметка:

Сдружение "Клуб на привържениците на Ботев Пловдив"
BG11UNCR70001522124939
swift (bic): UNCRBGSF
Или чрез пейпал: paypal@kpbp.bg
Каса за дарения има и в магазина на ул. "Нестор Иванов" 1.
Всички дарили ще бъдат оповестявани.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (24)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!