Локо избухва с два трансфера за дербито

5914
1

От Локомотив (Пд) ще изненадат с един или два трансфера преди дербито с Ботев. Футболистите вече са договорени, като се очаква в близките дни контрактите да бъдат подписани официално.
Играчите са свободни агенти, като са във форма и ще бъдат използвани от старши треньора Едуард Ераносян в двубоите до Нова година, твърди в днешния си брой "Меридиан мач". Именно Ераносян е настоял за новите попълнения, като той лично е набелязал желаните от него футболисти.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!