Трибуна Бесика готова за дербито! Вижте колко ще струва билетът там

7283
9

Ръководството на Локомотив обяви официално цените на билетите за градското дерби с Ботев, което ще се играе на 20 ноември (неделя) от 15:00 часа на Лаута.
Прави впечатление, че от клуба пускат билети и за временната Трибуна Бесика, която още не е монтирана зад северната врата на терена.

Пропуските ще струват както следва:

Трибуна "Бесика" - 5 лева
Трибуна "Спортклуб" - 7 лева
Централна трибуна - 12 лева
ученици и пенсионери - 3 лева
сектор за гости - 10 лева.

Ще бъде обявено допълнително кога билетите ще бъдат пуснати в продажба. Пропуските за гостите ще се продават само в деня на мача.


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!