300 зрители видяха първия мач на Виктория Волей за сезона

3112

Виктория Волей (Пловдив) започна със загуба сезона в мъжката Висша лига.

Възпитаниците на треньора Драган Иванов отстъпиха на Звездец (Горна Малина) с 0:3 (23:25, 17:25, 20:25) гейма в мач от втория кръг на Група А. Двубоят се игра пред около 300 зрители в пловдивската зала "Строител".

За Виктория Волей на поста либеро игра помощник-треньорът на тима Атанас Митрев.

"Като за първи официален мач момчетата играха много близко до възможностите си, но това не беше достатъчно, за да се поздравим с успех. Гостите бяха по-опитни от нас и закономерно спечелиха. Като цяло, не може да не сме доволни от представянето ни. Продължаваме да работим и вече мислим за следващото ни гостуване в Ихтиман", заяви за официалния сайт на Виктория Волей старши треньорът Драган Иванов.

Виктория Волей игра в състав:

Димо Димов, Алберт Албаадж, Константин Лапков, Иван Стоичков, Стоян Димитров, Веселин Папалаков, Атанас Митрев - либеро (Любослав Телкийски, Желязко Апостолов, Петко Иванов).


Още по темата: Виктория Волей - сезон 2016/2017
Всички новини по темата: (109)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!