Потвърдено от Лаута: Временната Бесика готова за дербито

10310
14

Временната трибуна "Бесика" ще бъде готова за пловдивското дерби между Локомотив и Ботев, което ще се играе на 20 ноември. Това потвърди официалната страница на черно-белите във Фейсбук.
Ето какво гласи съобщението от Лаута към феновете на Локо:
Готови ли сте за дерби? Получихме уверение, че временната трибуна Бесика ще бъде готова навреме! Нека я препълним и да покажем за пореден път, че Локомотив е отбора на град Пловдив!


Още по темата: Локо - Ботев 20/11/16
Всички новини по темата: (73)

Виж коментарите (14)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!