48 000 евро за Григор Димитров след загуба от най-добрия в света

2227

Най-добрият наш тенисист Григор Димитров завърши сезона на сингъл с трисетов мач със световния номер 1 Новак Джокович. В среща от осминафиналите на турнира от сериите "Мастърс 1000" в парижката зала "Берси" първата ни ракета отстъпи с 6:4, 2:6, 3:6.

За участието си Григор взе 90 точки за световната ранглиста и 48 645 евро от наградния фонд.

Димитров обаче продължава участието си на двойки, където участва в тандем с Алсам-Ул-Хак Куреши (Пакистан). Днес станаха ясни имената на следващите им съперници - Филип Колшрайбер (Германия) и Доминик Тийм (Австрия).


Още по темата: Григор Димитров на Мастърса в Париж 2016
Всички новини по темата: (4)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!