Прохазка става нагъл: Жалко, че не играем всяка седмица с Ботев

4591
2

Голмайсторът за Левски Роман Прохазка опита да се направи на интересен след края на мача с Ботев, завършил 1:1.
"Не се получи добър двубой. Имаше повече битка. В съблекалнята си говорихме, че първите минути са много важни, но въпреки това ни вкараха гол. Накрая се уморихме, но пък и Ботев не бяха много свежи", заяви словакът.
"Да, наистина вкарвам много голове срещу Ботев. Жалко, че Левски не играе всяка седмица срещу Ботев. Но не е важно кой вкарва, важното е Левски да побеждава", завърши изказването си Роман Прохазка.


Още по темата: Ботев - Левски 30/10/16
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!