Треньорът на Дунав: Изпуснахме ги, два пъти изчистваха топката от голлинията
Треньорът на Дунав Веселин Великов демонстрира високо самочувствие след нулевото равенство срещу Локо на Лаута.
Ето какво каза специалистът след края на двубоя:
"Имахме по-чисти положения от Локомотив. Те имаха удари, които бяха във вратаря, а ние създадохме три 100-процентови ситуации. Все пак домакините два пъти избиваха топката от гол линията".
"Срещу Монтана отправихме 24 удара, 14 от които бяха в рамките на вратата. Просто понякога трябва и шанс. Няма притеснение в нас. Все пак сме трети, а мисля, че никой не е очаквал това в началото".
"Предстои ни мач за Купата - не сме го отписали и ще играем за победа".