Фенове на Локо подкрепяха Наполи в Шампионската лига

1890

Фенове на Локо (Пд) подкрепяха италианския Наполи в снощния мач срещу Бешикташ от Шампионската лига, научи Plovdiv24.bg.

Черно-белите ултраси дори разпънаха две от своите знамена по трибуните на стадион "Сан Паоло".

За тяхно съжаление обаче неаполитанците загубиха двубоя с 2:3. Въпреки това Наполи остана начело в класирането с актив от 6 точки.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!