Рекордьорката Алекс Найденова приключи със 110 точки в Хонконг

2570

Пловдивчанката Александрина Найденова приключи отличното си представяне в надпреварата на двойки от тенис турнира твърди кортове в Хонконг, който е с награден фонд 250 000 долара.
24-годишната Найденова и японската й партньорка Нао Хибино загубиха полуфиналната битка срещу британките Наоми Броуди и Хедър Уотсън с 2:6, 1:6.
Въпреки това Алекс си тръгва със 110 точки за световната ранглиста на двойки и 1718 долара от наградния фонд.
Както Plovdiv24.bg първи съобщи, с отличните си изяви в Хонконг пловдивчанката ще запише личен рекорд, влизайки в световния Топ 100.
От началото на сезона Александрина Найденова има 3 титли на двойки.


Още по темата: Александрина Найденова стартира от основната схема на турнир в Мексико
Всички новини по темата: (62)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!