Уволниха бивш играч на Локо
Ръководството на Ботев (Гълъбово) се раздели днес със старши-треньора на отбора Димчо Марков. От клуба изказаха благодарности за всеотдайната работа и пожелаха на бившия централен защитник на Локо (Пд) бъдещи успехи.
В неделното гостуване от деветия кръг на Втора лига срещу Локомотив (София) гълъбовци ще бъдат водени от досегашния помощник-треньор Никола Николов.
Plovdiv24.bg припомня, че Димчо Марков изкара два сезона на Лаута, откъдето преди 20 години бе трансфериран в Левски.