Националът на Локо оптимист за бъдещето на отбора
Халфът на Локо (Пд) Мартин Райнов, който направи дебют за националния отбор на България при загубата от Швеция с 0:3, изрази надежда, че "лъвовете" ще заиграят по-добре занапред.
"Много тежък мач, неприятна загуба за нас. Две много тежки гостувания. Надявам се занапред да работим по-добре и да подобрим резултатите", заяви Мартин Райнов.
"При 1:0 имахме чисто положение, за съжаление пропуснахме и в следващата атака ни вкараха. Швеция са много добър отбор", допълни още халфът на черно-белите.