Националът на Локо оптимист за бъдещето на отбора

4417
1

Халфът на Локо (Пд) Мартин Райнов, който направи дебют за националния отбор на България при загубата от Швеция с 0:3, изрази надежда, че "лъвовете" ще заиграят по-добре занапред.

"Много тежък мач, неприятна загуба за нас. Две много тежки гостувания. Надявам се занапред да работим по-добре и да подобрим резултатите", заяви Мартин Райнов.

"При 1:0 имахме чисто положение, за съжаление пропуснахме и в следващата атака ни вкараха. Швеция са много добър отбор", допълни още халфът на черно-белите.


Още по темата: Национален отбор по футбол
Всички новини по темата: (455)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!