Капитан на Ботев с два гола и 2 асистенции при разгром край морето

13:20 / 09.10.2016
2430
Ботев постигна трета поредна победа в Югоизточната елитна група до 15 години. В среща от 5-ия кръг "канарчетата" се наложиха с 4:0 над Поморие, а мачът се игра на базата в морския град.

Двубоят премина под бурен вятър, който позатрудни "жълто-черните" и те отбелязаха само един гол преди почивката. През втората част обаче момчетата на Иван Гешев стигнаха безпроблемно до три безответни попадения.

Силен двубой направи капитанът Иво Казаков, който се отличи с две попадения и две асистенции. Останалите голове бяха реализирани от Атанас Чернев и Мартин Иванов.

По този начин пловдивчани записаха четвъртата си победа от началото на сезона, като все още не познават вкуса на поражението. В следващия кръг ботевистите приемат Берое.