БФС глоби Локо заради агитката в Бургас

4091

Дисциплинарната комисия към БФС глоби Локо (Пд) заради поведението на феновете на стадион "Лазур" в Бургас в мача срещу Нефтохимик, спечелен от черно-белите с 2:1.
Ето какво гласи официалното решение на ДК към БФС:
За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22, б.А от ДП /2016/2017/ - ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.


Още по темата: Нефтохимик - Локо Пд 24/09/16
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!