Ето кой спечели турнира по дартс в Пловдив

2271

На провелия се вътрешен турнир по дартс в Пловдив, организиран от дартс клуб "Тримонциум", първото място спечели Бонка Манчева. Втори остана Николай Тодоров, а след него завърши Илия Стайков.
Невероятно състезание направи и другата преставителка на клуб "Тримонциум" - Зорница Атанасова, която записа и своя първи максимум 180.
"Нека не забравяме, че и двете наши състезателки са със сребърно отличие от Републиканското първенство, което се проведе неотдавна в София", съобщи за Plovdiv24.bg Иван Иванов - председател на клуба по дартс "Тримонициум".

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!