Детски тенис празник в Пловдив

14:09 / 20.09.2016
1530
При отлична организация и слънчево време се проведе поредният турнир от програмата "ТЕНИС 10" на "оранжев корт" на кортовете на ТК "Академик 83" в Пловдив.

В състезанието взеха участие 25 деца, от които 20 момчета и 5 момичета от Стара Загора, Габрово, Димитровград, София, Хасково, Смолян и Пловдив.

Шампион при момчетата стана Иван Шарков (ТК Актив Спорт), следван от Симеон Кръстев (ТК Албена - Пловдив), Александър Макелрой (Стара Загора) и Мартин Бонев (ТК Димитровгард).

При момичетата първото място зае Валерия Гърневска (ТК Габрово), а призови места заеха още Мериан Вартанян (ТК Албена - Пловдив), Вероника Симеонова (ТК Актив Спорт) и Александра Рангелова (ТК Локо 98 - Пловдив).

В утешителния турнир победители станаха Ивайло Кръстев (ТК Албена) и Василена Червенкова (ТК Локомотив).