Спортните новини: Днес (15) | Вчера (28)
Невероятен обрат в Коматево на дерби между Ботев и Локо
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:17 / 19.09.2016Коментари (0)5541
©
Вторият отбор на Локо (Пд) от набор 2004 поведе в класирането след първите два кръга
Ботев и Локомотив изиграха интригуващо пловдивско дерби от първенството на деца - център (родени през 2004 година), научи Plovdiv24.bg. Двата тима завършиха 2:2 в Коматево, като мачът премина през невероятен обрат както в играта, така и в резултата.

През първата част "смърфовете" доминираха тотално на терена, вкараха два гола чрез Димитър Палейков и Тони Лесов, а пропуснаха поне още две 100-процентови ситуации.

След почивката "канарчетата" излязоха сякаш преобразени и на свой ред наложиха тотален превес. Надмощието в жълто-черно обаче стигна само за две попадения.

Така двата тима останаха с актив от 4 точки след два изиграни мача. Лидер в класирането пък е вторият тим на Локо (Пд) с пълен актив от 6 точки и 14:3 голова разлика. Следват Родопа (См) и Спартак (Пд), които също са с по 6 точки.