Трите Хикса се уреди с директорски пост след напускането на Ботев

5531

Иван Цветанов е назначен за директор на ДЮШ в Нефтохимик. На официална среща днес, той беше представен на всички треньори от школата.

Досегашният шеф на академията Венелин Петков ще продължи да води U19 на Нефтохимик. Иван Цветанов е с дългогодишен опит в работата с подрастващите. Специалистът, известен с прозвището Трите Хикса, дойде в Нефтохимик от академията на Ботев Пд.

Още от тази седмица Цветанов ще се запознае в детайли с всички тимове от ДЮШ, като заяви, че се надява школата на отбора отново да започне да създава футболисти за
представителния тим.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!