Илко Пиргов: Бяхме малко напрегнати

2698
2

Вратарят на Локомотив Илко Пиргов призна, че в отбора е имало напрежение след злощастната загуба срещу Славия в предишния кръг.
Ето какво каза Пиргов на излизане от съблекалнята след успеха с 3:1 над верея:
"Може би имаше малко повече напрежение при нас след загубата от Славия. Искахме да се реваншираме пред нашата публика и треньорите. Бяхме малко напрегнати. Техния гол малко ни побърка, но се радвам, че през второто полувреме успяхме да се върне на правилния път".


Още по темата: Локо - Верея 16/09/16
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!