Люто пловдивско дерби още в първия кръг за Купата на БФС

11:15 / 13.09.2016
1911
Ботев излиза срещу Локомотив (Пловдив) в дербито от първия кръг на турнира за Купата на БФС при набор 1999. Двубоят е утре (сряда) от 14:00 часа на естествен терен №1 на базата в "Коматево".

Победителят от двубоя се класира директно за следващата фаза, а загубилият ще играе бараж срещу Евроколеж. Срещата е със свободен вход и ще се състои от две полувремена по 45 минути.

Утре предстоят първите мачове на "жълто-черните" за Купата и при наборите 2001 и 2003. При набор 2001 момчетата на Стефан Стоянов започват защитата на трофея с визита на Марица.

Двубоят срещу "кършиякалии" ще се играе на стадиона в село Труд и е с начален час 10:30. В 17:00ч. набор 2003 се изправя срещу Асеновец, като мачът е на стадион "Шипка" в Асеновград.