Бивш капитан на Локо продължава с отличните изяви в Полша
Бившият капитан на Локо (Пд) Димитър Илиев продължава с отличните си изяви в полската Екстракласа. Нападателят игра цял мач за Висла (Плоцк) при победата с 2:1 като гост на Заглембе в двубой от 8-ия кръг.
С успеха Висла се изкачи на 7-ото място във временното класиране с актив от 11 точки.
От началото на сезона в полския елит Димитър Илиев е пропуснал само 2 минути и то още в първия кръг, когато излиза от терена в 88-ата минута. До момента пловдивчанинът има 8 мача и 2 гола за новака в Екстракласата - Висла (Плоцк), провери Plovdiv24.bg.