Бивш капитан на Локо продължава с отличните изяви в Полша

2430

Бившият капитан на Локо (Пд) Димитър Илиев продължава с отличните си изяви в полската Екстракласа. Нападателят игра цял мач за Висла (Плоцк) при победата с 2:1 като гост на Заглембе в двубой от 8-ия кръг.

С успеха Висла се изкачи на 7-ото място във временното класиране с актив от 11 точки.

От началото на сезона в полския елит Димитър Илиев е пропуснал само 2 минути и то още в първия кръг, когато излиза от терена в 88-ата минута. До момента пловдивчанинът има 8 мача и 2 гола за новака в Екстракласата - Висла (Плоцк), провери Plovdiv24.bg.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!