Докъде се докара: Напуснал Локо за повече пари ще се моли да играе в Монтана

5568

Напусналият преди 3 години Локо (Пд) нападател Крис Гади отново се завръща в България, но за да се пробва в Монтана. Наставникът на отбора Стевица Кузмановски разкри, че французинът идва на пробен период и ако го издържи, ще подпише договор.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че крилото бе привле­чен на Лаута през есента на 2013 година, когато треньор на отбора бе Александър Станков.

Впоследствие избяга от Локо заради по-добрата финансова оферта на Берое, но пък не успя да се наложи в състава и по-късно бе освободен.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).