А сега де? Ботев стяга два сензационни трансфера!?

10786
10

Ботев (Пловдив) ще се опита да осъществи два трансферни удара. "Канарчетата" планират да отправят оферта към бившия защитник на Партизан Иван Бандаловски, твърди "Тема Спорт" .

В момента бранителят е свободен агент, след като бе освободен от белградския гранд. Той очаква оферта от чужбина, като опция пред него е и ЦСКА. Въпреки това от Ботев се надяват да успеят да убедят бившия национал да облече жълто-черната фланелка.

Освен Бандаловски, "канарчетата" ще опитат да си върнат и Валери Домовчийски. Нападателят вече игра при жълто-черните, където обаче остави доста противоречиви впечатления с изявите си.

Припомняме, че от днес Ботев ще има нов треньор. Неговото име ще стане ясно днес в 15:30 часа. Почти сигурно начело на отбора ще застане Николай Митов.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 16/17
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).