Чудесно! Пловдивски тенисист спечели турнир на двойки в Германия

1541

Алекс Ганчев (ТК "Железничар 1996" - Пловдив) и Антъни Генов (ТК "15-40") спечелиха титлата на двойки в престижния тенис турнир до 14 години в Ренинген (Германия), който е от първа категория на Тенис Европа. На финала двамата заслужиха първото място без игра, тъй като съперниците им Антреас Джакурис (Кипър) и Карлис Озолинс (Латвия) се отказаха.

Антъни и Алекс демонстрираха високо ниво по време на състезанието, като не загубиха нито един сет, като по пътя си към мача за титлата отстраниха състезатели от Германия, Израел, Унгария и Бахамите.

Това е втори голям успех за Ганчев и Генов този месец, след като преди седмица двамата спечелиха турнира и в Мюнхен.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!