Локо тръгна с победа като гост при U-19
Локо тръгна с победа като гост на Нефтохимик с 3:1 на старта на Елитната юношеска група.
Мача започна вихрено за "смърфовете", които още в 1-та минута откриха резултата. Отговора на Нефтохимик не закъсня и "зелените" успяха да изравнят в 4-та минута. До края на полувремето преобладаваха нервите на терена, като сериозни ситуации за гол липсваха.
Втората част започна отново добре за Локо. Първо в 50-та минута Бойо Попов от "шейховете" беше изгонен за втори жълт картон, а само пет минути по-късно Локомотив Пд успя отново да излезе напред в резултата. Логично Нефтохимик се опита да натисне и да изравни, но вместо това гостите стигнаха до трето попадение в 85-та минута, с което решиха двубоя в своя полза.