Наше момиче загуби от румънка в силен тенис турнир

1675

Пловдивчанката Александрина Найденова отпадна в първия кръг на силния тенис турнир на твърди кортове във Флорианаполис (Бразилия), който е с награден фонд 250 000 долара.

24-годишната Найденова не успя да се противопостави на Ана Богдан от Румъния и загуби с 2:6, 4:6.

Алекс приключва участието си с 1 точка за световната ранглиста на сингъл при жените.


Още по темата: Александрина Найденова стартира от основната схема на турнир в Мексико
Всички новини по темата: (62)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!