Полицаи спукаха от бой фен на Ботев, нахлул на терена

29205
65

Фен на Ботев (Пд) отнесе здрав бой с палки от полицаите, охраняващи дербито с Локо на стадион "Лазур", предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Запалянкото нахлу на терена след изравнителното попадение на Иван Стоянов и застана пред сектора с фенове на Локо, за да ги дразни.

Фенът бе затиснат от полицаите на тъчлинията и отнесе доста палки, преди да бъде изведен извън стадиона. Заради инцидента дикторът на стадиона предаде думите на дежурния делегат, който обяви, че ще прекрати мача при второ подобно нахлуване на терена.



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Ботев - Локо 30.07.2016
Всички новини по темата: (72)

Виж коментарите (65)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!