Слаб интерес към дербито, фенклубът на Ботев с нов призив

15976
34

Сравнително слаб интерес към пловдивското дерби от страна на феновете, що се касае за предварителна продажба на билети, научи Plovdiv24.bg.
От Клуба на привържениците на Ботев направиха опит да подканят "жълто-черните" да не чакат последния момент за закупуване на талоните.
Ето какво гласи призивът на КПБП:
Ботевисти, Клубът на привържениците на Ботев Пловдив Ви призовава да не изчаквате до последния момент, за да закупите билетите си за дербито. Талони ще се продават в четвъртък и в петък в двата магазина, направете така, че да не висите на опашки пред стадион "Лазур" минути преди започването на мача.


Още по темата: Ботев - Локо 30.07.2016
Всички новини по темата: (72)

Виж коментарите (34)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!