Юношеската формация на Локомотив U19 вече е на подготвителен лагер в Банско. Възпитаниците на треньора Димитър Палазов ще тренират на терена в комплекс "Пири" в продължение на 12 дни.
До момента "смърфовете" се готвиха в Пловдив и изиграха 3 мача от турнира под егидата на почетния президент на клуба Христо Бонев.