"Канарите" възстановиха и излязоха в почивка

1807

Отборът на Ботев (Пд) проведе днес последната си за седмицата тренировка. Заниманието бе възстановително за футболистите, които играха полувреме и повече в проверката с Верея и с по-високо натоварване за останалата част от тима.

След тренировката всички играчи минаха процедури във възстановителния център, след което бяха пуснати в почивка, информираха от клуба.

Новата седмица за "канарчетата" стартира със занимание в понеделник сутрин и ще завърши с градското дерби срещу "Локомотив".

Двубоят от първия кръг на новото първенство е в събота, 30 юли, от 19:00 часа на стадион "Лазур" в Бургас.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!