Валери Божинов: Снимайте ме по бельо и да видим дебел ли съм

2137

Българският нападател на Партизан Валери Божинов отговори на постоянните нападки по негов адрес от сръбските медии, че бил с наднормено тегло. Най-често те идват от изданието "Курир", което футболистът е готов да покани да му направи фотосесия по бельо и след нея да се прецени има ли излишни килограми.

"Стига се е писало, че имам конфликт с треньора! Питайте, когото поискате от отбора, за да видите, че няма такова нещо. Аз никога не съм ставал пред останалите в съблекалнята, за да говоря каквото и да било."

"Да имах малко време, щях да дойда до редакцията на "Курир" и да ви позирам за една фотосесия по бельо. Пък тогава да видим дали имам излишни килограми. Просто мускулатурата ми е такава. Дойдох готов тук, никога не съм бил в по-добра форма и нямам килограми, които да ми пречат."

"Всичко в съблекалнята ни е наред, но явно някои медии искат да развалят обстановката. Сега най-важното за всички нас е да мислим за мача с поляците и да спрете да говорите за моите килограми. Това е ужасно", сподели Божинов пред "Курир", цитиран от Гонг.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!