Стана му навик! Гришо отново загуби в първия си мач

1787

Най-добрият български тенисист Григор Димитров претърпя ново разочароващо поражение още в първия си мач от силен турнир. Този път хасковлията отпадна от надпреварата във Вашингтон след 4:6, 4:6 срещу Даниел Евънс (Великобритания).

Съперникът на Гришо е №82 в света. Българинът бе поставен под №12 в основната схема, а двубоят срещу Евънс бе от втория кръг на турнира, тъй като Димитров почиваше в първия по силата на жребия.

Така следващото участие на Григор Димитров ще е другата седмица, когато започва Мастърса в Торонто.


Още по темата: Григор Димитров на Уимбълдън 2016
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!