Ботев и Септември си размениха по един гол през първата част

Автор: Васил Динев
19:32 / 15.07.2016
3074
Септември и Ботев Пловдив завършиха при резултат 1:1 в приятелски мач, играещ се на стадион "Лазур" в Бургас. Още в осмата минута Янко Ангелов вкара от дузпа, направена от младока Кристиян Димитров, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Две минути преди края на полувремето Иван Стоянов с поредния си гол в контролите изравни резултата.

Младият халф на жълто-черните Серкан Юсеин напусна терена контузен, информира кореспондентът на Plovdiv24.bg.

Ето и съставите на двата отбора:

Ботев Пд: Георги Георгиев, Цветомир Панов, Кристиан Димитров, Костадин Стоянов, Крум Стоянов, Серкан Юсеин, Радослав Апостолов, Филипе Бризола, Тодор Неделев, Жоао Пауло, Иван Стоянов

Септември София стартов състав: Валентин Галев, Богомил Дяков, Петър Василев, Мартин Газиев, Димитър Руйчев, Георги Стоичков, Янко Ангелов, Петър Юнев, Иван Тилев, Даниел Пехливанов, Костадин Аджов