Красива пловдивска тенисистка доказа, че е най-добрата на двойки

3089

Пловдивчанката Александрина Найденова постигна нов сериозен успех в своята тенис кариера. 24-годишната Алекс и партньорката й от Белгия Елиз Мертенс се класираха за четвъртфиналите на двойки на силния турнира в Гщаад, Швейцария, който е с награден фонд 250 000 долара.
В двубой от първия кръг Найденова и Мертенс победиха Андреа Гамиз от Венецуела и Джил Тайхман от Швейцария с 6:4, 6:3.
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Александрина Найденова е най-добрата наша тенисистка на двойки и в момента заема 120-о място в световната ранглиста.
В надпреварата на сингъл обаче нашето момиче отпадна още в първия кръг на квалификациите.


Още по темата: Александрина Найденова стартира от основната схема на турнир в Мексико
Всички новини по темата: (62)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!