Браво! Пловдив с още една шампионска титла във волейбола
Виктория Волей (Пловдив) стана шампион на България по волейбол за момчета до 15 години.
Възпитаниците на треньора Драган Иванов спечелиха финалния мач срещу домакина Миньор (Перник) с 3:0 (25:23, 25:13, 25:22) гейма. Това бе 5-а поредна победа за пловдивчани от завършилите днес финали в Перник, където тимът загуби един единствен гейм.
Освен шампионската титла, Виктория Волей заслужи и три индивидуални награди.
Най-добро либеро - Благовест Манчев
Най-добър разпределител - Любослав Телкийски
Най-добър нападател - Мирослав Димитров
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че това е 5-а волейболна шампионска титла за Пловдив през настоящия сезон. Преди това Марица грабна златните медали в 4 възрасти - жени, момичета до 10, 12 и 13 години.