Локо вкара 5 гола на камерунски "сбирщайн"

Коментари (3)
20:39 / 06.07.2016
4333
Локо (Пд) победи камерунския Тренинг Сентър SIBM с 5:0 в първата си контрола от подготвителния период. Спарингът се игра на един от терените на хотел "Грийн Парк Картепе" в Турция, където черно-белите са на лагер.

Plovdiv24.bg припомня, че първоначално контролата трябваше да е с иранския Трактор Сази, но азиатският тим отказа планирания си лагер в южната ни съседка.

Съперникът на "смърфовете" е сборен тим от млади футболисти, които са предлагани от мениджърска агенция на европейски клубове.

В момента даже тече първенството на камерунската Премиер лига, като днес се играха мачовете от 24-ия кръг, но в групата не фигурира отбор като Тренинг Сентър SIBM, провери Plovdiv24.bg.

Първите 45 минути завършиха при резултат 1:0 за Локомотив с автогол на камерунците.

През втората част Илиан Илиев излезе с изцяло различен състав и головете не закъсняха.

В 48-ата минута Веселин Марчев вкара за 2:0. Последваха няколко опасни атаки на "смърфовете" за да се стигне до гол на Мартин Камбуров. Веско Марчев вкара втория си гол в мача за 4:0.

Крайното 5:0 фиксира Дани Кики в 90-ата минута.