Новите попълнения в Ботев станаха 11

5585
3

25-годишният Даниел Кутев ще се превърне в поредното ново попълнение на Ботев Пловдив. Старши треньорът на канарчетата Николай Костов е харесал изявите на футболиста по време на първия подготвителен лагер в Трявна и се очаква той да подпише договор с канарчетата, твърди "Тема спорт".
Кутев заедно с Яя Меледже започнаха с Ботев като футболисти, каращи проби, но се очертава и двамата да подпишат договори.
До момента Ботев привлече 9 нови попълнение. С парафирането на договорите с Кутев и Яя новите футболисти при жълто-черните ще станат колкото стартов състав.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 16/17
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).