Локо сменя терена, за да пази тревата
Футболистите на Локо (Пд) ще проведат следващите си 3 тренировки на стадион "Беркут" в Брестник, съобщиха за Plovdiv24.bg от Лаута.
От началото на предсезонната подготовка черно-белите провеждаха заниманията си на комплекс "Векта" в Пловдив.
Промяната се прави, за да може да "отпочине" тревното покритие на "Векта" и да се запази в добро състояние след интензивното натоварване в последните дни.
Утре са предвидени две тренировки, а в сряда има само едно занимание, което е от 10 часа.
Както Plovdiv24.bg нееднократно писа, в сряда Илиан Илиев ще проведе двустранна игра, която ще е решаваща за бъдещето на младите футболисти, които са на проби в отбора.