Фенове на Локо и Ботев мачкат заедно на европейското в Украйна
Националният фенски отбор на България се класира за четвъртфиналите на европейското първенство (Евро фен), което се провежда в украинския град Лвов.
Нашият тим, който е съставен от фенове на пловдивските Ботев и Локомотив, както и от ЦСКА, Берое и Миньор, завърши първи в своята група след убедителни победи над Северна Ирландия с 3:0 и над Дания с 5:1.
На осминафиналите България надделя над Холандия с 5:0 и в спор за място на полуфинала ще играе с победителя от сблъсъка Русия - Беларус, съобщава FanFace.bg, позовавайки се на информация от щаба на българите.