Потвърдено: Кобрата ще се бие в София за европейската титла

2380

Кубрат Пулев (23 победи, 1 загуба) ще излезе в двубой пред българска публика съвсем скоро. Това потвърдиха от промоутърската агенция "Зауерланд".
Най-вероятно срещата ще се състои през септември или октомври, а домакин ще е София. Съперник на българина ще бъде Мариус Вах (32 победи, 2 загуби), а мачът ще е защита на европейската титла на Пулев.
36-годишният Вах е висок 202 см. Роден е в Краков, но от дълги години живее в Ню Джърси.
Пулев спечели титлата в последния си мач срещу Дерек Чисора, а мачът в София беше едно от обещанията, които мениджърската агенция даде на българина за успеха.


Още по темата: Пулев срещу Чисора
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!