Крушарски на Лаута с един от проектантите на Бесика
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски се появи днес на Лаута, за да инспектира как върви ремонтът на основния терен, научи Plovdiv24.bg.
Клубният бос дойде заедно с един от архитектите, които работят по проекта за цялостното обновяване на стадион "Локомотив".
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, ръководството на Локо вече изготви количествено-стойностна сметка за изграждането на Трибуна Бесика иобщина Пловдив ще кандидатства пред спортното министерство за финансово подпомагане в размер на 1 022 209 лева без ДДС.