Храна, музика и локомотивска атмосфера в събота на Лаута

3191

Феновете на Локо (Пд) се събират в събота на Лаута, за да изпратят подобаващо стария сезон, разбра Plovdiv24.bg.
Ето какво съобщение се появи в сайта на "черно-белите" запалянковци:
Приятели, тази събота ще направим събиране на феновете на Лаута за да изпратим стария сезон. Ще има храна, музика и Локомотивска атмосфера. Начало 12.00 часа. Заповядайте и само Локо!

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!