Голяма фензона за Евро 2016 в центъра на Пловдив

4772
4

Официална фензона за мачовете от европейското първенство по футбол във Франция ще има в Пловдив. Запалянковците в града под тепетата ще могат да се насладят на двубоите в идеалния център - на площад "Централен" срещу Пощата.

"Футбол Парк" предлага всички удобства от познатите в европейските държави фензони, като атракцията ще е най-големият екран, инсталиран досега за футболно гледане на открито в България.

LED екранът предлага невижданата досега яркост, с която ще могат да се гледат приятно и без напрягане дори мачовете от 16 часа.

Фензоната е официално лицензирана според критериите на УЕФА, а телевизионното излъчване ще се осъществява от двете телевизии - БНТ и "Нова", които ще излъчат всичките 51 мача от първенството.

Входът за фензоната е безплатен. В нея са организирани редица развлекателни футболни игри и множество награди от спонсорите.

Работното време е от 12 до 00,30 часа.


Още по темата: Евро 2016 по футбол
Всички новини по темата: (40)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).