Пловдивско величие в тениса посети ТК "Албена" в родния си град

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
10:09 / 21.05.2016
974
Един от най-успешните ни треньори и състезатели Матей Пампулов започна мисията си да помага на родните клубове с безценния си опит. Специалистът, който 18 години работи в Австрия и направи от Тамира Пашек топ състезател, започна обиколката си от родния си град Пловдив. Пампулов посети местния клуб "Албена", в който работи млад и амбициозен екип.

Около 12-13 деца на възраст от 10 до 14 г. показаха уменията си пред легендата на българския тенис. След това Пампулов обсъди впечатленията си и препоръките си към треньорите в ТК "Албена". Родителите на децата също имаха възможност да зададат своите въпроси на специална беседа.

За да сподели впечатленията си от проявата, потърсихме изпълнителния директор и треньор на ТК "Албена" - Албена Цветкова.

"Посещението на г-н Пампулов беше много полезно за нашия клуб. Препоръчвам го на всички колеги. Много е важно ние, треньорите да не спираме да се учим, за да подобряваме нивото си. Г-н Пампулов показа най-различни упражнения. Сподели много интересни практики от кариерата си, както и наблюденията си от академия "Санчес-Касал", заяви Албена Цветкова.

Накрая с тържество бе отбелязана 20-годишнината на ТК "Албена".



Виж коментарите (1)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 16
Днес: 18


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).