Три тенисистки от Пловдив стигнаха полуфинал в държавното първенство

1029

На кортовете на ТК "Черно море Елит" във Варна се изиграха срещите от първи и втори кръг от надпреварата на двойки на държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 14 години. Така станаха ясни полуфиналистите в състезанието.

При юношите за тази фаза се класираха лидерите в подреждането Пьотр Нестеров ("Черно море Елит")/Драгомир Драганов ("15-40"), които ще се изправят срещу дуета от "Авеню" (Бургас) Филип Стойчев/Артем Бек.

Другият полуфинал ще противопостави Динко Динев ("Черноморец" Бургас)/Светлин Керемедчиев ("Спорт Палас" Сливен) срещу Ивайло Дечев ("Левски")/Явор Томов ("Левски").

При девойките в спор за място на финала ще се изправят водачките в схемата Беатрис Спасова ("Черно море Елит")/Велина Минчева ("Академик" Пловдив) срещу Марина Христова ("Черно море Елит")/Катерина Димитрова ("Локо 98").

Другият полуфинал ще срещне двойките Деница Атанасова ("Локо 98")/Виолина Митрофанова ("Спорт Палас" Сливен) срещу Радина Терзийска ("15-40")/Далия Георгиева ("Хасково").

Днес стартират срещите от основната схема на сингъл.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!