Шампионът на Градска Футболна Лига "КЦМ-ООП" успя да спечели срещата реванш от турнира "Шампионска лига", при визитата на "ПОБЕДА БУРГАС", с резултат 1:5.
Така с обща победа 13:5 "сините орлета" вече чакат следващия си съперник в четвърт финалната фаза на надпреварата, жребият за която ще бъде изтеглен на 26 май.
Пловдивчани станаха първият отбор, прескочил осминафиналите, след хеттрик на Ридван Хаджифейзула и по едно попадение на Добри Орловски и Илхан Ибрамджик. Почетното попадение за бургазлии стана дело на Гочо Гочев.
Гледайте пълен запис на футболната среща в прикаченото видео!