Мускетар в черно и бяло! Така се поздравява сърцат футболист
Феновете на Локомотив Пловдив направиха огромен жест към футболиста Пауло Серджо, видя репортер на Plovdiv24.bg.
По време на мача с Монтана (2:0) агитката на Локо опъна плакат в негова чест, изразявайки подкрепата си към сърцатия футболист. "Мускетар в бяло и черно", пишеше на транспаранта на португалски език.
Plovdiv24.bg припомня, че португалецът скъса кръстни връзки на коляното в мача срещу Левски и ще се подложи на операция,
която ще го извади от терените за половин година.
След мача Серджо получи от феновете на Локо друг плакат с неговия образ, който също бе разпънат на Трибуна Спортклуб.