Фенове на Локо почетоха паметта на Александър Тасев

4881
1

Феновете на Локомотив (Пд) от Организация Трибуна Спортклуб (ОТС) почетоха паметта на бившия собственик на черно-белите Александър Тасев.
Ето какво съобщение написа ОТС на официалната си страница във Фейсбук, което Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса:
Да си спомним за Александър Тасев, който пое към небето на този ден преди 9 години! Той бе добър човек и истински локомотивец. Сашо пое любимия ни отбор в много тежък момент, но за кратко време го върна при най-добрите. По негово време имахме най-младият и симпатичен тим в А група. Най-важното обаче бе, че Сашо имаше визия за дългосрочно развитие на Локомотив.
Завинаги един от нас!
Бог да го прости!

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!