Виктория Волей зае 3-о място на турнира "Панайот Пондалов“

2711

Отборът на Виктория Волей завърши на трето място в турнира за юноши младша възраст, който се проведе в София по повод 90 години от рождението на големия български волейболист Панайот Пондалов.

В надпреварата участваха още домакинът Славия, ЦСКА и Миньор (Перник).

В полуфиналите Виктория Волей загуби от ЦСКА с 0:3 (-18, -23, -22) гейма. В двубоя за 3-о място пловдивчани се наложиха над Миньор с 3:0 (18, 23, 21) гейма.

"Турнирът беше добра проверка за нашия отбор преди началото на зоните за тази възраст, които започват в сряда. Ние ще сме домакини в едната зона, където са още отборите на Миньор, Ботев (Враца) и Лукойл-Нефтохимик (Бургас)", заяви за официалния сайт на Виктория Волей треньорът Драган Иванов.


Още по темата: Виктория Волей - сезон 2015/2016
Всички новини по темата: (98)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!